İç Mimarlık Hizmeti

TASARIM

Hayalinizdeki tasarım, Varalli'nin dokunuşu ile gözlerinizin önüne seriliyor.

PLANLAMA

Tercihleriniz gerçekleştikten sonra yapılacak planlama ile uygun zamanda, güzel sonuçlar.

Varalli Luxury iç mimarlık hizmeti
PROFESYONEL EKiP

Yaşam alanınızı canlandırırken alanında uzman ekibimizin yıllar süren deneyiminden faydalanıyoruz.

MUTLU MÜŞTERiLER

Günün sonunda markamızdan ve iç mimarlık hizmetimizden memnun olan mutlu müşteriler.

Yaşam Alanlarına Modern Dokunuş

Varalli Mobilya’nin iç mimarlık hizmeti ile yaşam alanınıza profesyonel ekibimiz aracılığiyla modern dokunuşlar yaratın!

Evinize, ofisinize, iş yerinize, restaurantınıza ya da otelinize iç mimarlık hizmeti almak istiyorsanız; Varalli Mobilya, hayallerinizdeki tasarımı, rahatlığı ve konforu sizlere sunuyor.

Varalli Mobilya’nın tasarımları içerisinde sizin talebinize en uygun olan tasarımı seçiyoruz.

İsterseniz sizin istediğiniz, hayal ettiğiniz kriterlerdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz.

Seçtiğiniz mobilyanın, parametrelerini size uygun şekilde belirliyor, mobilyanızı tamamen size özel biçimde revize ediyoruz.

Vermiş olduğunuz ölçülere ve evinizin/iş yerinizin şekline göre mobilyalarınızı 3 boyutlu olarak tasarlıyor, seçmiş olduğunuz tasarımın görsel olarak zihninizde daha iyi oturmasını sağlıyoruz.

Tercihlerinizden emin olmanız için aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak biçimde projelendirme işlemini yürütüyoruz.

Geçtiğimiz aşamalar ile birlikte karar kıldığınız siparişinizin onayından sonra planlama süreci oluşturup, onayınızdan sonra da üretim sürecini başlatıyoruz.

Deneyimini tarihinden alan Varalli Mobilya’nın tecrübeli ustaları ile seçmiş olduğunuz mobilyaları üretim tesisimizde parametrelerinize özel şekilde üretiyoruz.

Mobilyalarınız evinize teslim edilip, kurulumu uzman ekibimiz tarafından yapılıyor. 

Harekete Geçin!

İç Mimari Danışmanlık ve Ücretsiz Projelendirme Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Talep Formunu Doldurun.

Proje yöneticisi arkadaşlarımız en kısa sürede sizin ile iletişime geçecektir.

Talep Oluştur
◦ varalli luxury ◦ varalli luxury ◦ varalli luxury ◦ varalli luxury ◦ varalli luxury

© 2023 Varalli Mobilya. All Rights Reserved.

TALEP FORMU

  Varalli Farkıyla İç Mimarlık Hizmeti Nedir?

  İnsanoğlu tarih boyunca yaşam alanını güzelleştirmeye, yaşam alanlarına yenilik katmaya, estetik duruşa önem vermeye özellikle dikkat etmiştir. Bundan dolayıdır ki tarihsel olarak geriye gittiğimizde modern ve lüks detaylarla bezenen eserler, özel işlemeli klasik mobilyalar ve aksesuarlar oldukça fahiş fiyata rağbet görmektedir.

  Günümüzde ise estetik algısının önemini vurgulayabilecek nitelikte olan bu ihtiyaç iç mimarlık hizmeti ile şekillenmiştir. Tarihten süregelen estetik algısını benimseyip, 1985’den beri en iyi iç mimarlık deneyimini müşterisine sunan Varalli, aynı zamanda müşterilerine görsel olarak eşsiz bir estetik bırakıyor.

  İstanbul içerisinde modern ve luxury mobilya üreticiliği yapan bir mağaza olan Varalli Mobilya’ya aynı zamanda da İstanbul iç mimarlık ofisi olarak da nitelik ekleyebiliriz. Sizler de Varalli farkı ile alacağınız iç tasarım mimarlık hizmeti ile yaşam alanlarınızı anahtar teslim projelerle yaşanılabilir hale getirin! Türkiye ve İstanbul içerisinde iç mimarlık hizmeti veren mobilyacılar dendiğinde akla gelen Varalli Luxury’i yakından keşfedin.

  Alacağınız İç Mimarlık Hizmetinin Süreçleri Nelerdir?

  İstanbul’da luxury mobilya üreticisi bir mağaza hizmeti veren, aynı zamanda da iç mimarlık ofisleri tanımlamasını ve görevini de gören Varalli’den alacağınız iç mimarlık hizmeti belirli süzgeçlerden geçmektedir.

  İlk aşama: Mobilya seçim aşaması. İletişim sayfasında yer alan adresteki mağazamızı ziyaret ederek, birlikte evinize en uygun mobilya tasarımını seçmenize yardım ediyoruz. Sonrasında eviniz için belirli ölçüleri ve parametreleri de not alıp, son seçimlerinizdeki kararınızı uygulayıp ikinci aşama olan ‘seçimlerinizi özelleştirme’ aşamasını da bitirmiş oluyoruz.

  Ardından gelen üçüncü aşama: 3 boyutlu modelleme aşaması. Verdiğiniz bilgilere nazaran, hayal ettiğiniz tasarımın, iç mimarlık hizmeti alındığında nasıl şekilleneceğini 3 boyutlu modelleme sayesinde görmenizi sağlıyoruz. Bundan sonraki dördüncü aşama ise karar kılınan ürünler özelinde siparişe geçip, üretim sürecinin başlama aşaması olan ‘üretim planlama’ süreci. 

  Altıncı aşama ise planlamaların tamamlandığı ve deneyimli ustalarımız tarafından üretimin gerçekleştiği aşama. Bununla birlikte iç mimarlık deneyimine en çok yaklaştığınız son aşama ise ürünlerimizin kurulumu aşaması. Tüm bu aşamalarla birlikte hayal ettiğiniz yaşam alanınıza kavuşuyor, mutlu müşterilerimiz arasında sizler de yerinizi alıyorsunuz.

  Varalli’de İç Mimarlık Fiyatları Nasıldır?

  Tabii ki bu sayfayı bulduysanız aklınıza takılan bir soru da “iç mimarlık hizmeti fiyatları ne kadar?” sorusudur. Bu soruya net bir karşılık veremesek de Varalli’den alacağınız iç mimarlık fiyatları modern ve lüks ev dizaynınız için öngörülebilir bütçe ile sağlanacaktır. Özel tasarım mobilyalarını kaliteli malzemeler ve özel işcilikle üreten Varalli, iç mimarlık ofisleri arasında da verdiği hizmet ve fiyat olarak ‘fiyat-performans’ bazında en doğru seçenek olacaktır. Bundan dolayı “iç mimarlık hizmeti ne kadar’ sorularınıza verebileceğimiz karşılık net olmamakla birlikte alacağınız hizmet ve yaşayacağınız memnuniyete oranla fiyatlarımız günün sonunda tatmin bırakacak düzeyde.

  Siz de eviniz için yaşanılabilir, lüks, modern ve ferah bir ortam yaratmak istiyorsanız iç mimarlık hizmeti veren mobilyacılar arasında ve en iyi 10 mobilya markası arasında gösterilen Varalli’nin deneyimiyle fark yaratan Varalli’yi arayarak, mesaj atarak, mail yazarak ya da mağazamızda bizi ziyaret ederek detaylı bilgiyi alabilir, evinizi yeni baştan yaratmak için ilk ve sağlam adımınızı atabilirsiniz.

  Anahtar Teslim Proje Nedir, Nasıl Sağlanır?

  Varalli Luxury’nin en rağbet gören hizmetlerinin biri de anahtar teslim proje deneyimini müşterilerine sağlamasıdır. Bu deneyim yukarıda belirttiğimiz aşamalardan geçmekle birlikte bir farkıda yaşam alanınızı Varalli’ye teslim etmeniz, bizim de lüks mobilyalar ve benzersiz detaylarla anahtar teslim proje olarak size teslim etmemiz şeklinde gerçekleşir. Müşterilerimizin bize olan güveni ile birlikte evlerini tamamıyla bize teslim etmesi sonucunda alacağı hizmet oldukça tatmin edicidir. Luxury mobilyalarımız, deneyimli iç mimarlarımız ile evinizi baştan sonra yenileyebiliyoruz. Bu nedenle iç mimarlık hizmeti veren mobilyacılar dendiği zaman Varalli Mobilya, sektörün en önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

  Yaptırmak istediğiniz yaşam alanı sizin tercihinize bağlı olarak değişecektir. Varalli’nin iç mimarlık hizmetinden faydalanmak istediğiniz takdirde ofisiniz, fabrikanız, restaurantınız, kafeniz, eviniz ya da oteliniz… Değiştirmek istediğiniz ve lüks detaylarla taçlandırmayı düşlediğiniz her neresi olursa Modoko Mobilyacılar Çarşısı adresinde yer alan Varalli ilk tercihiniz olabilir.

  Adres: Modoko Sanayi Sitesi, 3. Cadde, 229/A, Varalli Mobilya, Ümraniye/İstanbul

  WhatsApp: 0 531 716 88 86

  Telefon: 0216 420 97 35

  E-Mail: info@varalli.com.tr

  Linency © Tüm Hakları Saklıdır. KVKK ve Gizlilik Politikası

  💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  İletişime Geç!