Hakkımızda

Varalli Luxury; çalışma hayatına 1985 yılında Hüsamettin VARAL ve Ertekin VARAL kardeşler tarafından işin mutfağından, bir mobilya cila atölyesi ile başladı. Tüm tasarım alanlarında olduğu gibi mobilya renklendirme çalışmaları da başlangıç açısından onlara sağlam bir zemin oldu. Kardeşlerin işlerine verdikleri hassasiyet ve titizlikleri kısa sürede mobilya sektöründe güzel bir vibe aldı. Büyük mobilya firmaları ile güçlü işbirlikleri kuruldu. Zamanın renk tasarımları açısından özverili ve kendilerini sürekli geliştirmeleri cila ustası olarak aranan isimler olmalarını sağladı. Bu durum kardeşleri kendi mobilya markalarını kurma düşüncesine itti.

1995 yılında ilk etapta tüm birikimlerini toparlayıp şuanda da Varalli Mobilya’nın da merkez mağaza olarak varlığını sürdürdüğü ve hizmet verdiği merkez şubesinde hali hazırda Burç Mobilya isimli mağazada çoklu ortaklarla mağazacılık hayatlarına başladılar. Birkaç sene içerisinde kardeşler çoklu ortaklarıyla ayrılmış ve Modoko’da merkez olarak bu şubeyi kendi çatısı altında topladılar.

Uzun yıllar burada Burç mobilya olarak hizmet vermeye devam eden kardeşlerin çocukları da kendilerini yetiştirip kendilerini bu mesleğe adadılar. Yeni neslin alttan yetişmesi, firmanın inovatif fikirlerine alışma sürecini hızlandırdı. Tahsilini İç Mimarlık düzeyinde tamamlayan İç Mimar Onur VARAL’ın öncülüğünde tümüyle yenilemeye giren firma 2015 yılında Varalli Luxury olarak kendini yeniledi.

2015 yılına dek Rustik, Klasik, Gotik, Modern ve Retro tarzlarda inanılmaz başarılara imza atan Burç Mobilya, marka tümüyle revizyona gitti. 2015 yılından itibaren Varalli Mobilya olarak artık metal ve mobilyanın birleşmesiyle Luxury tarza döndü. 2015’ten sonra tasarım odağını daha da geliştirerek kendine özgü iç mimariyi bütünüyle ele alan firma ergonomi, tasarım, lüks ve şıklığı tek bir noktada toplayarak kendi tarzını oluşturdu.

Günümüzde Varalli Mobilya, Türkiye’de ve dünyanın her bölgesine hizmet veren, konseptleri, tasarımları ve tecrübeli ekibiyle mobilya camiasında konuşulan ve dikkat çeken marka konumuna ulaştı. Tüm müşterilerine aynı önemi ve hassasiyeti göstererek hizmetlerini sürdürmeye devam eden Varalli Mobilya gelecekte de aynı görüşlerini ve çalışma azmini sürdürerek firmaya ve geleceğe yatırımlarını yaparak hizmetini sürdürmektedir.

Projeler

İç Mimarlık Hizmeti

Varalli Proje Anlayışı

Varalli Mobilya; kalitesini ve başarısını proje bazlı anahtar teslim çalışmalar ile de kendi üretim hattında en iyi yere taşımaktadır. Proje odaklı hizmetlerde ürün ve tarzı baz alarak tümüyle bütünleştirilerek baştan tasarlanmaktadır. Ürünler müşterilerin talepleri ile birlikte profesyonel mimar ekiplerce analiz edilip, istenilen tüm detaylar ile işlenmekte ve tasarımın tamamı proje için özel tasarlanmaktadır. Ev mobilyası haricinde ekiplerimiz çeşitli iş yerleri, ofis, villa, otel, apart vs. alanlarda da özgün tasarımlar ve proje çalışmaları yapabilmektedir.

Varalli Tasarım ve Anlayışı

Varalli Mobilya; en güncel tasarımları en dinamik ve genç kadrolarla çalışarak trendleri yakalamaya ve yön vermeye başladı. Ürün tasarımlarını güçlü mimar ekibi ile oluşturan ve üretimini dinamik atölyelerle sağlayan firmanın ürünleri tamamen yerli ve özgündür.

Tasarımları Gör
Varalli Logosu - Beyaz Renk
Antalya Villa Projesi - Mobilya Markaları

Adres: Modoko Sanayi Sitesi, 3. Cadde, 229/A, Varalli Mobilya, Ümraniye/İstanbul

WhatsApp: 0 531 716 88 86

Telefon: 0216 420 97 35

E-Mail: info@varalli.com.tr

Linency © Tüm Hakları Saklıdır. KVKK ve Gizlilik Politikası

💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişime Geç!