Şömineli TV Ünitesi

Şöminenin büyüleyici etkisine yaşam alanında kim yer vermek istemez? Yaşam alanınızı dizayn ederken kendinize bir şömine köşesi oluşturmayı düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Bu noktada birbirinden şık ve göz alıcı şömineli tv ünitesi tasarımları sizlere harika fikirler sunacak.

Şömine tasarımlarının her tarza uyan ve her ortamda kendisine yer bulabilecek bir yapısı vardır. İster modern ister retro, istenilen zevke uygun şömine etkisini dekorasyonunuza yansıtabilirsiniz. Son dönemlerde lüks ve modern mobilya tasarımlarının popüler hale geldiğini biliyoruz. Peki modern ve lüks anlayışında şömineyi en etkili şekilde nasıl yorumlayabiliriz? Tabii ki şömineli tv ünitesi tasarımları ile. Tasarımların kompakt yapısı, yaşam alanınızdaki odak noktanızı güçlendirerek sizlere dekorasyon alanında özgürlükler sunacak.

Şömineli tv ünitesi, dekorasyon alanında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Salonunuzda etkili bir şekilde kullanabileceğiniz gibi yatak odası, ofis, makam odası, cafe ya da dağ evi gibi mekanlarda bu harikulade tasarımlara yer verebilirsiniz. Bu nedenle yaşam alanınızda yer vereceğiniz şömineli tv ünitesi mekanın ruhuna da uygun olmalıdır. Çeşitli dekoratif eşyalar ile de desteklenebilir olması da iyi bir tasarım sürecini beraberinde getirmektedir. Bu noktada öncelikle yansıtmak istediğiniz enerji ve şöminenin kullanılacağı ortam iyi analiz edilmelidir. Şömine dizaynının ne kadar incelik istediğini farketmişsinizdir ama endişelenmeyin. Uzmanlardan destek alarak sizin için en uygun dizaynı hayata geçirebilirsiniz.

Şömineli TV Ünitesi

Şömineli TV Ünitesi ile Ateşin Keyfini Çıkarın!

Dekoratif olarak oldukça şık duran şömineli tv üniteleri görselliğin yanında keyifli anılar biriktirmenize de olanak tanıyor. Ateşin birleştirici ve rahatlatıcı etkisi olduğu bir gerçek. Bu etkiyi tarih boyunca ateş ile kurduğumuz özel bağa borçluyuz.

Ateşin büyüleyici gücü en temel ihtiyaçlarımızı gidermemize yardımcı olmuş, bizleri sevdiklerimizle hep bir arada tutmuştur. Eğlenceler hep ateş başında yapılmış, önemli konular ateşin etrafında tartışılmıştır. 15.yy’dan itibaren de evlerimize girmiştir. Modern yaşantımızda da en önemli etkisinin huzur ve sosyallik olduğunu söylemek mümkündür.

Yoğun geçen bir günün ardından ateşin başında dinlendiğinizi hayal edin. Ateşin yaydığı ısı ve odunun çıtırtıları eşliğinde sıcak kahvenizi yudumlamak eminiz bütün yorgunluğunuzu alıp götürecek. Hafta sonu aileniz ve arkadaşlarınız ile ateşin başında eğlenceli sohbetler etmek, kitap okumak, müzik dinlemek ya da yeni bölümünü beklediğiniz dizileri heyecanla izlemek size çok iyi gelecek.

Şömineli Tv Ünitesi Dizaynında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Şömine dizaynı iyi bir planlama gerektirir. Televizyon ile kullanılacak şömine tasarımlarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Şömine ve televizyonun bir arada yer alacağı tasarımlarda televizyonun ısıdan etkilenmemesi ve kullanılan televizyon kabloların iyi saklanması gerekir. Televizyonun mekanın yerleşimine göre göz hizasında yer alması da oldukça önemlidir. Mobilyaların şömineye olan uzaklıkları da iyi hesaplanmalıdır. Şömineli tv ünitesinin mobilyaların rengi ile uyumlu olması ve kitaplık, duvar kağıdı gibi diğer dekoratif elemanlarla kullanılacaksa akıcılık yakalanması gerekir. Doğru planlama ile uyum içinde kullanılan parçalar sizlere beklediğiniz görsel şöleni sunacaktır.

Varalli Luxury Kalitesiyle Lüksü Yeniden Yorumluyoruz!

Lüks tasarım söz konusu ise; kalite olmazsa olmazdır. Varalli Luxury olarak, benzersiz ve bir o kadar da kaliteli tasarımları yaşam alanlarınıza taşımaktan onur duyuyoruz.  Hayalinizdeki tasarımları Varalli Luxury kalitesiyle hayata geçirmek çok kolay!  Modoko Mobilya‘da yer alan lüks mobilya mağazamızı ziyaret edebilir, telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yazımız olan mobilya markaları hakkında bilgiler yer alan sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

VARALLİ LUXURY – EXLUSİVE FOR YOU

Şömineli TV Ünitesi Modelleri:

Varalli Luxury Farkıyla Tanışın!

Adres: Modoko Sanayi Sitesi, 3. Cadde, 229/A, Varalli Mobilya, Ümraniye/İstanbul

WhatsApp: 0 531 716 88 86

Telefon: 0216 420 97 35

E-Mail: info@varalli.com.tr

Linency © Tüm Hakları Saklıdır. KVKK ve Gizlilik Politikası

💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişime Geç!