Varalli Kalitesi Luxury Mobilyalar İle Buluşuyor!

Güncellenme Tarihi: Kasım 2, 2022 by admin

Mobilya denilince akla ilk gelenin luxury mobilya tarzı olması beklenmedik bir durum değildir. İnsanların tarzlarını yansıtan bu lüks mobilya modellerine de yeni bir soluk getiren Varalli Mobilya; lüks mobilyalarıyla, zarif dokunuşları ve tarz görünümü ile diğer mobilya çeşitleri arasında farklı bir model yaratmaktadır. 

Varalli’nin modern, lüks ve tasarım mobilyalarını keşfetmek isterseniz Lüks Mobilyalar, projelerimize göz atıp evinize sağlayacağımız estetiği de incelemek isterseniz Projeler sayfamıza bekleriz!

Poni Chester Varalli Mobilya'da!
Luxury Mobilya: Poni Chester

Varalli’nin Lüks Mobilyalarının Evinize Sağlayacağı Dokunuş!

Mobilya insanlar için her zaman ihtiyaçtır. Hem göz zevkini besleyen hem de ihtiyaçlara çare olan Varalli Mobilya, lüks mobilyanın konforu ve rahatlığını sizde sonuna kadar hissettirecektir. Varalli’nin luxury mobilya görünümde modern mobilyaları, konforu ve modernliği evinize yansıtacak, salondan başlayıp, oturma odası ve yatak odası gibi evin pek çok bölümünde boy gösterecektir. 

Varalli Mobilya’da lüksün ve modernliğin en güzel birleşimine şahit olduğumuz luxury mobilyaların alışılmışın dışında bir görüntüsü vardır. Bu görüntü mobilyayı hem daha şık hem daha konfor sahibi en çokta müşterinin aramış olduğu lüksü ve rahatlığı onlara sunacaktır. Varalli’nin lüks mobilyaları, ana özellikleri açısından başka mobilya çeşitlerinden çok daha farklı olarak efektif özellikleri barındırmaktadır. Modern ve tasarım mobilyalar denilince, işin içine lüks de girince bu tanımlar Varalli sayesinde göz doldurmaktadır.

Almanya Villa Projesi - Luxury Mobilya Projesi
Projeler: Almanya Villa

Luxury Mobilyaların Kullanımı Geçmişten Günümüze Nasıldır?

Ev, insanlar için yaşam tarzlarını ve zevklerini yansıttıkları güzel köşelerden oluşmaktadır. İnsanlar gerek mobilyaları gerekse bu mobilyaları göstermekteki dizaynları ile tarzlarını yansıtmakta eve yaptıkları minik dokunuşlar ile de bu durumu taçlandırmaktadır. İnsanoğlunun geçmişten bu yana taşımış oldukları estetik duygusu onları ilk evleri olan mağaralarda bile yalnız bırakmamıştır. Gerek mağara duvarlarına yansıttıkları duvar resimleri de, estetik zevklerine eski çağlarda bile düşkün olduklarını göstermektedir.

Antalya Villa Projesi
Projeler: Antalya Villa

Luxury Mobilya Malzemeleri Nelerdir?

‘Luxury mobilya modellerinde hangi malzemeler tercih ediliyor ve kullanımı sağlanıyor?’ gibi sorular akla geldiğinde özel tasarım mobilyalarımızda seçtiğimiz malzemelerde, oldukça kaliteli malzemelerin tercih edildiği bilinmelidir. Mobilyaların şıklığını yansıtır derecede kaliteli malzemenin tercihinde doğal ahşap ilk sırada kullanılmaktadır. Ahşabın yanında ise onu destekleyen çelik ve metal destekleyiciler bulunmaktadır. Vernik ve cila ise kullanılan ahşap malzemenin daha iyi bir görünüme kavuşmasına sebep olmaktadır. Onu daha iyi gösterecek kumaşlar ve onu zirveye taşıyacak detaylar ya da varaklar eklendiğinde görünüm harikası bir ürün haline gelen bu luxury mobilyalarda konfor da unutulacak bir unsur tabii değildir. Özel dokunuşlar, kaliteli malzemeler ile bu mobilyalar konforu da beraberinde evinize sunacaktır.

Daha fazla içerik okumak ve bilgilenmek isterseniz Blog adresimizde daha fazlasını keşfetmeye ne dersiniz?

Tüm lüks mobilya modellerimizi incelemek isterseniz www.varalli.com.tr adresinde modellerimiz ve projelerimiz sizleri bekliyor!

Esenle kalın!

Adres: Modoko Sanayi Sitesi, 3. Cadde, 229/A, Varalli Mobilya, Ümraniye/İstanbul

WhatsApp: 0 531 716 88 86

Telefon: 0216 420 97 35

E-Mail: info@varalli.com.tr

Linency © Tüm Hakları Saklıdır. KVKK ve Gizlilik Politikası

💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İletişime Geç!